پرورش کاهو در باغچه خانه 14 ص

مطالب دیگر:
📜پاورپوینت درباره بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها (منبع: کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها)📜پاورپوینت درس پنجم مطالعات هفتم📜آزمون افسردگی کودکان و نوجوانان (C.A.D.S)📜مقیاس رشد اجتماعی واینلند📜پرسشنامه شخصیتی آیزنک تجدیدنظر شده فرم کوتاه📜آزمون اضطراب کتل📜تحقیق علم در قرآن📜تحقیق IC های دیجیتال📜تحقیق اختلات افسردگی📜تحقیق آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک📜تحقیق اساس موتورهای القایی📜استانداردها در شبکه های توزیع برق📜تحقیق اسلام و راهکارهای تربیتی آن📜تحقیق اسیلوسكوپ ها📜تحقیق آشنایی با بورس📜آشنایی با دستگاههای CNC📜تحقیق اقیانوس ها و سونامی📜پاورپوینت مفاهیم اصولی تبدیل فوریه 39 اسلاید📜پاورپوینت گزارش پژوهشی درس انفورماتیک پزشکی 43 اسلاید (Computer Image Analysis)📜پاورپوینت انواع حملات الکترونیکی دارای دو فایل 20 اسلایدی و 31 اسلایدی📜پاورپوینت بهینه سازی موتور جستجو 15 اسلاید (SEO)📜پاورپوینت درباره XML مفاهیم آن دارای 55 اسلاید📜پاورپوینت آرا تربیتی کانت، فلسفه تعلیم و تربیت از نظر کانت 21 اسلاید📜پاورپوینت درس جنگل برای کیست 16 اسلاید📜پاورپوینت تاریخ آموزش پرورش در آیین یهود 18 اسلاید
|50481050|cuk
هم اکنون فایل با موضوع پرورش کاهو در باغچه خانه 14 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

p>فرمت فایل: ورد - Wordکتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 14
برگه تحقیق برگه تحقیق دانشگاه ایالت اوهایو علوم باغبانی و برداشت محصول پرورش کاهو در باغچه خانه هر افزایشی در انتخاب سبزیجات برای سالاد در سوپر مارکت ها، که تقریبا" در ظرف سالاد هر رستوران به حد وفور وجود دارد، یکی از بازتاب های جدید آگاهی از سلامت در زدودن عادت های خوردن در ایالت متحده است. چندین نوع کاهو می تواند در یک باغچه خانگی رشد کند که علاوه بر تنوع بافت و رنگ آن برای رژیم غذائی خانواده مفید است. تنوع کاهو ها می تواند به طور نامحسوس به 4 دسته تقسیم شود. کاهوهای ترد و موج دار کاهوهای روغنی کاهوهای برگی کاهوهای رومی یا بلند برگ که هر گروه خصوصیات رشد و مزه خاص خودش را دارد. انواع کاهو کاهوهای ترد غالبا" مشهورترین نوع کاهو از چهار نوع کاهو هستند. خصوصیات آن ها شامل یک سر محکم و سفت و برگ های سبز روشن است. به طور کلی کاهوهای ترد و خشک در هوای گرم رشد نمی کنند و زیر ساقه گل در هوای گرم تابستان رشد می کنند. به این دلیل مدت زمان رشد بیشتری نیاز دارد. این نوع کاهو از انواعی است که در باغچه خانه به سختی رشد می کنند. انواع روغنی کاهو سرهای کوچکتر و نرم تری دارند و برگ هایی که شل پیچیده شده اند، برگهای خارجی ممکن است سبز یا مایل به قهوه ای نسبت به برگهای درونی که چرب و روغنی هستند، باشند. چندین نوع کود قابل دسترس وجود داردکه رشد آنها را در باغچه های اوهایو به خوبی میسر می سازد. کاهوهای برگی رشد باز دارند و شکل خاصی در سر آنها وجود ندارد. شکل برگ و تنوع رنگ آنها قابل توجه است. بعضی از برگ های کاهو چین دار و دندانه دار و بقیه خیلی پهن و گرد هستند. دامنه رنگ آنها از سبز روشن به قرمز و برنزی رنگ تغییر می کند. کاهوهای برگی بهقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »