پرورش قارچ در منزل

مطالب دیگر:
📃دانلود طرح توجیهی: تولید لباس های محافظ در برابر اشعه فرا بنفش📃دانلود طرح توجیهی: تولید لواشک خرما📃دانلود طرح توجیهی: تولید کشتارگاه شترمرغ با ظرفیت کشتار روزانه 50 قطعه📃دانلود طرح توجیهی: تولید اکسید کروم📃دانلود طرح توجیهی: تولید کوره ذوب القایی ثابت📃دانلود طرح توجیهی: تولید انواع فلنچ به روش فورج📃دانلود طرح توجیهی: تولید کولر های جذبی گازسوز جذبی📃دانلود طرح توجیهی: تولید کولر سرامیکی📃دانلود طرح توجیهی: تولید کود شیمیایی📃دانلود طرح توجیهی: تولید انواع کودهای ماکرو و میکرو📃دانلود طرح توجیهی: تولید کود سوپر فسفات📃دانلود طرح توجیهی: تولید کود فسفات ساده و تریپل کود کامل📃دانلود طرح توجیهی: تولید کنسرو و فراورده های غیر گوشتی📃دانلود طرح توجیهی: تولید کنجاله سویا📃دانلود طرح توجیهی: تولید کنسرو ذرت و نخود فرنگی📃دانلود طرح توجیهی: تولید کنسرو و مربا و ترشی قارچ📃دانلود طرح توجیهی: تولید کمک فنر📃دانلود طرح توجیهی: تولید کمپوت و مربای کیوی📃دانلود طرح توجیهی: تولید کایت و پاراگلایدر موتوردار📃دانلود طرح توجیهی: تولید خمیر فلاف📃دانلود طرح توجیهی: خشک کردن ذرت📃دانلود طرح توجیهی: تولید خوراک دام و طیور به ظرفیت 15000 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید خوراک طیور به ظرفیت 24000 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید خوراک دام به ظرفیت 24000 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید خوراک دام از پوست تازه پسته و ضايعات كشاورزي
|50481049|cuk
هم اکنون فایل با موضوع پرورش قارچ در منزل آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

p>فرمت فایل: ورد - Wordکتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 11
فصل کاشت: بهترین موقع برای پرورش قارچ در خانه بین ماههای مهر تا آذر است ولی چنانچه امکانات تهویه هوا و متعادل نمودن درجه حرارت محیط محل پرورش وجود داشته باشد می توان قارچ را در ماههای دیگر سال تعمیم داد. بطور کلی طرز پرورش قارچ مخصوص به خود آنست و می توان آنرا در محیط تاریک پرورش داد و بجز نور مستقیم آفتاب، هر مقدار نور را تحمل می کند. در هر صورت در محل پرورش قارچ علاوه بر آنکه، بایستی تهویه هوا به خوبی انجام گیرد، درجه هوای محیط پرورش نیز باید بین 15 - 10 درجه نگهداری شود. علاوه بر این محل پرورش بایستی کاملا تمیز، قابل شستشو و فاقد درز یا محلی برای پرورش باکتریها، حشرات و قارچهای مضر باشد. اطاق پرورش قارچ: عرض اطاق پرورش بایستی بحدی باشد که بتوان از راهروهایی که برای آن تعبیه می گردد، براحتی عبور نمود( حدود 70 سانتی متر) عرض طبقات پرورش قارچ را نیز حداکثر 180 سانتی متر در نظر می گیرند تا بتوان از دو طرف به وسط بستر قارچ دسترسی پیدا نمود و چنانچه طبقات پرورش قارچ در کنار دیوار باشد عرض آنرا حداکثر 90 سانتی متر قرار می دهند. همچنین می توان قارچ را در جعبه های چوبی در اندازه 60 در 90 سانتی متر و عمق 20 تا 25 سانتی متر پرورش داد. به منظور صرفه جویی در هزینه اولیه می توان، هر طبقه را با تخته های سه سانتی متری به عرض 90 تا 180 سانتی متر پوشانده و کود را مستقیما کف هر طبقه ریخته و قارچ را در آن کاشت و به این طرتیب احتیاجی به جعبه های چوبی نخواهد بود. طبقه بندی ها معمولا در طول اطاق پرورش انجام می گردد. روی سطح زمین نبایستی طبقه ای مستقر نمود، حداقل فاصله بین طبقه اول تا کف زمین 15 سانتی متر و فاصله هر طبقه از هم 60 سانتی متر می باشد. بطور معمول برای پرورش قارچ در خانه فقطقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »