پرورش بره ها به صورت مصنوعی با استفاده از جایگزین شیر

مطالب دیگر:
📜نظریه آلبرت بندورا1📜نظرية مطلوبیت📜نظريه گشتالت📜نظريه هاي جامعه شناسي 2📜نظريه هاي سازمان و مديريت سير رهيافتهاي علمي به مديريت📜نظريه هاي سازمان و مديريت📜نعناع📜نفت و اقتصاد📜نفوذ📜نقد و بررسی کلاهبرداری الکترونیکی در قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ایی📜نقد و بررسی مفهوم رفاه📜نقد و بررسی مفهوم فقر📜نقد و تحلیل روان شناختانه ی راه کارهای امر به معروف و نهی از منکر در آثار سعدی📜نقش ICT در نظارت و راهنمایی آموزشی📜نقش ارتباط صنعت و دانشگاه در جهانی شدن📜نقش ارزشها در خط مشی گذاری عمومی – مشورت وتوکل📜نقش ارزیابی دربهبود کیفیت نظام آموزش مهندسی📜نقش استانداردسازي در توسعه صنعت انفورماتيك پزشكي📜نقش اطلاعات در شکل گیری مرزها📜نقش اقدام پژوهی و رويکرد در افزايش کيفيت آموزشی و کاهش اتلاف آموزشی📜نقش اقدام پژوهی و رویکرد در افزايش کيفيت آموزشی و کاهش اتلاف آموزشی📜نقش آموزش های شهروندی بر توسعه شهر الکترونیک 2📜نقش بازی در تربیت کودکان📜نقش بيمه در سرمايه گذاريها📜نقش پاراکلینیک در تشخیص علت کمردرد
|50481048|cuk
هم اکنون فایل با موضوع پرورش بره ها به صورت مصنوعی با استفاده از جایگزین شیر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

p>فرمت فایل: ورد - Wordکتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 11
دانشگاه اژه ترکیه – دانشکده کشاورزی Dr.turgay tashkin 2003 ترجمه : علیرضا لطفی ( مهندسی علوم دامی – دانشگاه آزاد اسلامي واحد شبستر) arlotfi@gmail.com مقدمه فاکتورهای مهم پرورش گوسفند یکی قیمت بره در بازار و دیگری تعداد بره های از شیر گرفته شده به ازای هر راس گوسفند در سال می باشد.با انجام فعالیت های اصلاحی و سلکسیون ، گوسفندانی با دوقلوزایی ومیزلن بره زایی بالا حاصل شده اند که علاوه بر مزیتی که دارد این افزایش مشکل پرورش بره ها را به وجود آورده است. کافی نبودن شیر مادر به دلایل مختلف مانند سنگینی زایمان مرگ و میر بره ها را افزایش داده است.هزینه ،زمان، نیروی کاری که صرف کاهش میزان مرگ و میر بره ها که ناشی از گرسنگی بره و فقدان خصوصیات مادری میش است می شود از لحاظ اقتصادی مقادیر زیادی را شامل می شود. برای حل این مشکل پرورش مصنوعی بره ها به عنوان یک راه چاره برگزیده می شود. پرورش دهندگان گوسفند به دلیل مراقبت های ویژه ، احتمال مرگ ، صرف نیروی کار و گران بودن غذای جایگزین از پرورش مصنوعی بره ها خودداری می کنند. اما امروزه با پیشرفت صنعت تولید خوراک دام،بهبود ویژگیهای کیفی،وجود سیستم های مختلف پرورش مصنوعی و وجود تجهیزات مدرن ، میزان نیروی کار کاهش یافته است. درپرورش بره ها به صورت مصنوعی ،با از شیرگیری زودهنگام بره و تغذیه مناسب ورعایت اصول بهداشتی نتیجه پرورش مصنوعی بره ها به میزان زیادی بهبود یافته است. پرورش بره ها با شیشه وپستانک یا سیستم های اتوماتیک در یک واحد پرورش گوسفند،وقتی تصمیم به پرورش مصنوعی بره ها گرفته میشود اولین روشی که به ذهن پرورش دهندگان می رسد استفاده از شیشه و پستانک است . بره ها در 5-3 روز اول ، هر 6 ساعت یکبار با استفاده از شیشه و پستانک تغذیه می شوند. بعد ازاینقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »